Hakkımızda

Galileo Galilei "Dünya dönüyor." demeden önce de dünya dönüyordu. Kâinat yaratıldığından bu yana dünya hem dönüyor hem de değişiyor. 20 yüzyıl büyük değişimleri, büyük acıları ve iki büyük dünya savaşıylsa hafızalarımıza kazındı. Bütün bunlara rağmen de en büyük değişimler bu yüzyılda oldu. Yeni bir milenyum başlangıcında, 20 yüzyılda yaşadığımız bu değişim daha da hızlanarak devam edecek görünmektedir. Dünya değişirken Türkiye'nin bunun dışında kalması elbette düşünülemez. Türkiye'de değişiyor.

Hem de baş döndürücü bir hızla... Anlayışlar, alışkanlıklar, beklentiler değişiyor. İnsanımızın zamanı dünden daha kıymetli. Parası da... T grup bünyesinde faaliyet gösteren şirketler , internet siteleri, işyerleri, markalar zamanı ve parası kıymetli insanımıza bu mana da soluk aldıracak imkânlar üretmeye çalışacak. Güvenilir, samimi ve dürüst. Bu kelimelerin son zamanlarda manalarının kalmadığının ve muhtevasının boşaltıldığının elbette farkındayız. Buna rağmen insanımızın güvenini kazanmak için azami gayret gösterecek, samimi ve dürüst olacağız. Eskiler "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz." der.

Müşterilerimize şeffaf olacağız. Örneğin stoklarımızda olmayan hiç bir ürünü internet dükkanlarımızda satmayacağız. Ürünlerin fotoğraflarında photoshop programı kullanmayacağız. En kaliteliyi en ucuza sattığımızı söylemeyeceğiz. Pahalı sattığımız ürünü niye pahalı sattığımızı açıkça ifade edeceğiz. Kullanmadığımız, çocuklarımıza kullandırmadığımız, yemediğimiz, çocuklarımıza yedirmediğimiz hiçbir ürünü işyerlerimizde ve internet dükkanlarımızda teşhir etmeyecek ve satışa sunmayacağız. T grup yayın, dağıtım, perakende, gıda, inşaat, tarım alanlarında faaliyet gösteren 6 şirketi ve 20'den fazla markalarıyla uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Temel felsefemiz müşterilerimizi uzun yıllar dimağ ve damak zevkleri konusunda yeni zenginliklerle, farklılıklarla tanıştırmak ve güvenlerini boşa çıkarmamaktır.